čtvrtek 16. října 2008

Streda 15/10

Tak vcera (streda) se mi povedla zase vynikajici vec... jsem delala buchtu a ma se smichat mouka, cukr a maslo. Ja zapomela to maslo a tak jsem to ujidala jako vzdycky a rikam si, to je nejaky divny dneska, neni to takovy nadychany jako vzdycky a furt mi to nedochazelo. Jsem zrovna nacala novou mouku, tak jsem to nejak prisuzovala za vinu ty mouce :-). Doslo mi to az kdyz jsem tam pridala tunu dalsich veci, ale nastesti tesne pred tim, nez jsem tam pridala mliko... tak jsem tam s tim nakonec cachrovala asi o dalsich 10 minut dyl a to jsem zrovna potrebovala delat jeste ukol na expresion artistiku... S tim jsem stravila asi 5 hodin, takze jsem dneska extra nevyspala, protoze jsem sla spat dost pozde...

Žádné komentáře: