neděle 14. září 2008

uterý 9/9

Tak dneska jsem ráno, nebo teda spíš přes poledne, já než vždycky vstanu, byla ve škole řešit předměty, ale zase jsem nic moc nevyřešila… tady se každém tváří, že je na všechno času dost, tak já se tím asi taky přestanu stresovat… Orientation week tu není, to není jak v Čechách, ať už na ekonomce nebo na FELu, kde se o ty zahraňáky postaraj, všechno jim ukážou, vysvětlí. Tady si člověk musí zařídit všechno sám…Ale od zítřka by snad už konečně měla fungovat ta online aplikace na přihlašování předmětů, tak doufám, že už to nějak dořešim…

No a zbytek dne jsem tradičně strávila na pláži… Ale tradičně, když já mám čas jít na pláž, tak je zataženo. A ještě foukal hrozně vítr, tak mě to tam málem zaválo :-). Ale jinak vlny byly dneska fakt veliký, tak jsem se tam docela vyblbla.

Jinak dneska jsem v obchode našla nějaký předpřipravený těstoviny s omáčkou, jen přidat vodu, za 74 centů, tak jsem zajásala, protože já jsem na tom s tím vařením špatně :-). Proto taky v Čechách chodím pořád do menzy, ale tady se snažím vyjít se stípkem, takže si to nemůžu dovolit. Jako hlady neumírám, ale nebaví mě se s tím patlat a nemám nápady, takže nějaký recepty klidně uvítám. Ale teda dneska už jsem se dokopala k tomu, že upeču konečně buchtu, dokonce jsem sehnala i něco dalšího než droždí v prášku, co by mělo odpovídat kypřícímu prášku.

Žádné komentáře: