Tak ted jsem se vratila domu, jsme byli s lidma z bytu na navsteve a na veceri u dalsich Cechu a Italky. Jakub - jeden ten klucina - varil a meli jsme fakt dobrej takovej zeleninovej gulas se salamem...mnam :-)
Jinak vcera, teda ted uz spis v sobotu, jsem byla v knihovne pujcit si knihy, jsem si v rozvrhu nechala ty operacni systemy a hodlam je udelat, ale porad slycham, jak jsou tezky, takze jsem si pujcila tu doporucenou knihu a jeste dalsi dve v anglictine, abych tomu vubec rozumela :-) . Diky bohu, ze umim anglicky, jinak bych tu byla asi ztracena... Takze v sobotu vecer a nedeli rano jsem cetla ty operacni systemy a odpoledne se udelalo hezky, po tech dnech, co to tu proprselo, konecne vylezlo slunicko. Tak jsem se rozhodla ze si pujdu zaplavat. Jen co jsem vylezla z baraku, tak zacalo krapat, tak jsem premyslela, jestli to nemam zase otozit a jit domu, ale nakonec jsem se rohodla, ze nez tam dojdu, tak to treba prejde. Tak za tu cestu tak dvakrat jemne sprchlo, ale kdyz jsem dorazila, tak svitilo i slunicko. No voda byla ze zacatku studena, ale pak se clovek nejak akomoduje a nakonec jsem tam vydrzela docela dlouho a bylo to prijemny. Jsem si zase skocila par fliku, ja uz jich tedy naskakala tolik, ale nevim, jestli to pomuze. Obcas smrncnu hlavou o zem, protoze tam nejak nesihnu dat ruce, tak na sousi bych se asi porad bala....
Pak jsem se sla podivat po pristavu a projit si okruh formule 1. Vysvitlo zase slunicko, tak jsem chvili sedela v pristavu a cetla si a pak jsem brouzdala okolo. Ten okruh si musim nekdy doprojit celej. Se mi vybil mobil, takze jsem nemohla ani poslouchat radio ani fotit, tak jsem to zabalila a sla dom. Ten okruh vede z casti pristavem, z casti mestem, takze nektery useky jsou zavreny a po jinejch jezdi normalne auta :-)
V patek jsem byla s tou nasi Italkou a jeji segrou na plazi. Co hodne mladych lidi tady dela je botellon (skupinka lidi si koupi alkohol a jde si nekam sednout a pit) a pak jdou na diskoteku. Botellon je fakt jen o tom se opit, protoze piti na diskotece je hodne drahy. Diskoteka byla pry dobra (taky aby ne za 10 €) , ale ja tam nebyla, nejak na me padla unava. Kdyz jsem sla domu, tak mi prislo hezky, jak jsou vsechny ty ulice osvetleny, zadny krovi, to neni jak kdyz se vracim doma v Praze. Akorta ty ridici jsou fakt hrzony, za tu cestu domu projelo asi 5 aut na cervenou... ja teda na cervenou prechazi, ale v aute mam nejak vetsi respekt a nedovolila bych si to...
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Žádné komentáře:
Okomentovat